Handel

Na naszej platformie transakcyjnej zapewniamy najlepsze warunki transakcyjne dbając o najwyższą jakość egzekucji zleceń. Oferujemy możliwość handlu m.in. na ponad 60 parach walutowych oraz instrumentach opartych o ceny metali szlachetnych.

Handel na rynku Forex jest świadczony przez Conotoxia Ltd. mającą prawo do wykorzystywania znaku towarowego Cinkciarz.pl. Conotoxia Ltd. jest regulowana przez CySEC (nr licencji 336/17). 66% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Platforma transakcyjna

Czysty model STP, darmowe API, LMAX i nowoczesna platforma odpowiadająca potrzebom każdego tradera.

Instrumenty

Kompleksowa oferta produktowa w konkurencyjnych cenach. Nawet rzadko dostępne instrumenty, egzotyczne pary walutowe, Indeksy i kryptowaluty.

Rachunek

Wybierz odpowiedni typ rachunku do swojej strategii. Mamy idealne warunki dla doświadczonych, jak również początkujących inwestorów. Poznaj wszystkie możliwości...

Metody płatności

Rachunek możesz zasilić dowolną kwotą i w dowolnym momencie wykorzystując przelew bankowy lub ekspresowe metody płatności 24/7.

Rozpocznij chat